Close

درباره ما

مرکز زبان بین الملل به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی یادگیری زبان ویژه بزرگسالان در شهرستان بندر انزلی، دارنده مجوز رسمی از سازمان آموزش و پرورش می باشد. این مرکز با مطالعات و برنامه ریزی های جامع آموزشی و انتخاب به روزترین و علمی ترین مجموعه های آموزشی بین المللی سعی در ایجاد محیطی متفاوت و متنوع برای افرادی نموده است که یادگیری زبان همواره برای آنها از دغدغه های اصلی است. مدیریت این مرکز بر عهده خانم دکتر میترا جعفری، دکترای تخصصی آموزش زبان انگلیسی و عضو هیات علمی دانشگاه با بیش از 14 سال سابقه تدریس مکالمه انگلیسی در سطوح مختلف و همچنین کلاسهای آمادگی برای آزمونهای IELTS و TOEFL می باشد.

این مرکز همچنین با در اختیار داشتن آخرین اطلاعات مربوط به برگزاری امتحانات آیلتس و تافل، دوره های آماده سازی این آزمون­ها را برای داوطلبان مهیا می سازد. 

مدیریت و تیم تخصصی همراه در این مرکز، با اعتقاد به این موضوع که یکی از علل ضعف کلی و عدم علاقه مندی عموم مردم به زبان انگلیسی، شیوه تدریس تکراری و کسالت آور و عاری از تنوع  و خلاقیت است، با بهره گیری از علم روانشناسی آموزش زبان و تکنیک های ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس، سعی در خلق فضایی جذاب و متنوع نموده است تا حتی بی انگیزه ترین و ناامید ترین  زبان آموزان را در مسیر صحیح یادگیری زبان انگلیسی قرار دهد.